100 yıl

Yapışkanlı Etiket / Sticker Baskısı Hakkında


Yapışkanlı Etiket / Sticker Baskısı Hakkında

Yapışkanlı Etiket / Sticker Baskısı Hakkında

Büyük bir işletme veya butik bir mağaza sahibi olun, yapışkanlı etiket veya sticker baskıları - diğer adıyla çıkartma etiketler, marka bilinirliğinizi artırmakla kalmayıp, aynı zamanda tüketicilere ürünle ilgili gerekli bilgileri sunmanızı sağlayan önemli materyallerdir. Ayrıca, mağaza içi kullanım için fiyat etiketleri olarak da kullanılabilirler.

Etiket Sanatı, ihtiyaçlarınıza göre kuşe, opak, şeffaf etiket veya sticker siparişi verebilmenize olanak tanır. Geniş kağıt seçenekleriyle birlikte, özel ölçü ve kesim seçenekleri de sunarak, sadece standart ölçülere bağlı kalmadan özel ihtiyaçlarınıza uygun etiket veya sticker siparişleri verebilirsiniz.

Online Etiket / Sticker Baskı Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirim?

Etiket Sanatı web sitesindeki hızlı teklif al butonunu kullanabilir veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Etiket / Sticker Baskısı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Etiket kağıdını seçerken, kullanım alanınıza uygun olanı seçmeniz önemlidir.

her kullanım alanına özel geniş kağıt yelpazemiz bulunmaktadır.

Kullanım Alanlarına Göre Etiketler:

  • Güneş ve suya dayanıklı bir etiket için Folyo Etiket ürününü inceleyebilirsiniz.

  • Ürün içeriğini yansıtmak için şeffaf Folyo etiket ürününü tercih edebilirsiniz.

Etiket veya sticker tasarımında yazıların kolayca okunabilir olmasına özen gösterin. Özel bir kesim istiyorsanız, tasarım sayfanızda kesim yerlerini kırmızı kontür veya stroke olarak belirtmeniz gerekmektedir.

Referanslarımız