İkaz Uyarı Etiketleri

Yazı Boyutu

İkaz Uyarı Etiketleri
İş yerlerinde oldukça önemli olan bu etiket türü işçinin yapması veya yapmaktan kaçınması gereken eylem ve hareketleri işçiye göstermek, hatırlatmak ve uyarmak amacı taşımaktadır. Çalışan ve işverenin güvenlik açısından yükümlülüklerinden bir tanesidir. Bu etiketlerin amacı can kaybı ve yaralanmaları önlemekdir .
İş yerlerinde oldukça önemli olan bu etiket türü işçinin yapması veya yapmaktan kaçınması gereken eylem ve hareketleri işçiye göstermek, hatırlatmak ve uyarmak amacı taşımaktadır. Çalışan ve işverenin güvenlik açısından yükümlülüklerinden bir tanesidir. Bu etiketlerin amacı can kaybı ve yaralanmaları önlemekdir . İkaz, uyarı etiketlerinde bulunan sembol ile alt kısımda yer alan sloganın aynı anlamı taşıması gerekmektedir.  Sembol  içermeyen etiketlerde veya slogan ile aynı anlamı taşımayan görseller  okuma yazma bilmeyen  insanlara karşı uyarı amacını yitirmektedir.  Firmamız bunları göz önünde bulundurarak kaliteli okunaklı ve anlamlı uyarı/ikaz etiketlerini sizler için tasarlayıp baskısını gerçekleştirmektedir.
 

Referanslarımız

Etiket Sektörde 17. Yılımızı Sizlerle Birlikte Kutlamaktan Gurur Duyuyoruz

HIZLI TEKLİF AL

ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

Sorunuz sistem uzmanlarımız tarafından değerlendirilip en kısa sürede tarafınıza email ile bilgi verilecektir. Lütfen email adresinizi doğru yazınız.
   
Adınız Soyadınız:
*
E-posta adresiniz: *
Telefon numaranız: *
Yaşadığınız yer: *
Soruyu Soracağınız Sistem Uzmanı: *
Konu: *
Mesajınız: *